راهنما

راهنمای ثبت کتاب جدید

راهنمای خرید کتاب

راهنمای ثبت کتاب جدید

برای ورود به صفحه‌ی ثبت کتاب، می‌توانید یکی از دو روش زیر را انتخاب کنید:

۱- انتخاب گزینه‌ی سبز رنگ «ثبت رایگان کتاب» در بالای صفحه

۲- انتخاب دکمه‌ی دایره‌ای و سبز رنگ با نماد «+» در قسمت پایین و سمت راست صفحه

 

 

در این صفحه باید اطلاعات کتاب مورد نظر خود را وارد کنید و حداقل یک تصویر از کتاب آپلود کنید. تصویر روی جلد کتاب الزامی و تصویر سایر بخش‌های کتاب اختیاری است.

 

 

 

نکته ۱: اگر می‌خواهید از دوربین تلفن همراه برای عکس برداری و آپلود استفاده کنید، ابتدا از کتاب عکس بگیرید، سپس تصاویر را از گالری آپلود کنید. (دوربین تلفن‌های همراه تنها امکان انتخاب و آپلود یک تصویر در لحظه را دارند.)

نکته ۲: فیلد‌هایی که پر کردن آنها اجباری نیست با برچسب «اختیاری» داخل پرانتز در جلوی نامشان مشخص شده‌اند.

 

پس از ثبت اطلاعات کتاب، در صورتی که وارد سایت نشده‌اید، ابتدا شماره‌ی تماس شما درخواست می‌شود (این کار برای تفکیک و تمایز کتاب‌های شما از سایر کاربران و برقراری ارتباط میان شما و خریدار صورت می‌گیرد).

پس از وارد کردن شماره‌ی تماس، در صورتی که قبلا کاربر «کمپ کتاب» بوده‌اید، کلمه‌ی عبور شما برای ورود و ثبت کتاب درخواست می‌شود و با وارد کردن کلمه‌ی عبور صحیح کتاب شما در سایت ثبت می‌شود.

در صورتی که کاربر جدید «کمپ کتاب» هستید، از شما درخواست می‌شود که کلمه‌ی عبور جدیدی برای خود انتخاب کنید. این کلمه‌ی عبور برای ورود به سایت، ثبت یا حذف کتاب و مدیریت حساب کاربری شما استفاده می‌شود. پس از انتخاب کلمه‌ی عبور مناسب کتاب شما در سایت ثبت می‌شود.

پس از اینکه کتاب شما با موفقیت ثبت شد، در صورت تایید اطلاعات آن، در سایت منتشر شده و در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

راهنمای خرید کتاب

برای خرید کتاب، ابتدا کتاب مورد نظر خود را با جستجوی نام کتاب، یا انتخاب دسته‌بندی‌های کتاب مورد نظر شما، یا انتخاب از پیشنهادهای موجود در صفحه‌ی اصلی سایت پیدا کنید.

 

 

پس از یافتن کتاب مورد نظر خود با کلیک بر روی آن وارد صفحه‌ی کتاب شوید. اطلاعات جزئی کتاب و اطلاعات تماس فروشنده در این صفحه قرار گرفته‌اند. برای خرید کتاب با فروشنده تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید.